Articles

Ekologiczny styl życia – od firmy Sparitual

In Uncategorized on Czerwiec 10, 2012 by curator2010 Otagowane: , , , , ,

Ekologiczny styl życia to niezwykle znane w ostatnich latach hasło. Na czym polega? Fundamentem takiego podejścia do życia i otaczającego nas świata jest prowadzenie naszych działań zgodnie z naturą i oszczędne eksploatowanie zasobów środowiska.

Ekologiczny styl życia dotyczy nie tylko korzystania z zasobów przyrody. To również ekologiczne podejście do własnego organizmu. To troska o swoje ciało i psychikę. Przejawia się to szczególnie w zdrowym żywieniu, ale również w sposobie pielęgnacji ciała. Wyrazem ekologicznego stylu życia jest stosowanie kosmetyków naturalnych i ekologicznych.

Ciekawą propozycją dla osób szukających kosmetyków ekologicznych i naturalnych przedstawia firma sparitual. Filozofią tej organizacji jest holistyczna koncepcja piękna i dbałość o środowisko naturalne.

Sparitual to utworzona w 2005 r. marka promująca ekologiczny styl życia. Jest skierowana do miłośników koncepcji holistycznego piękna. Lecz także do osób, które miłośnikami nie są, ale są zainteresowanie tego typu spojrzeniem na urodę. Sparitual przygotowało unikalną linię kosmetyków ekologicznych do pielęgnacji dłoni, stóp, ciała i paznokci. Nazwa marki nawiązuje do angielskiego słowa „spiritual”, wskazując na „duchowy” pierwiastek filozofii marki.

Sparitual wykorzystuje w wytwarzaniu kosmetyków jedynie składniki nie testowane na zwierzętach, pochodzące z recyklingu lub kwalifikujące się do przetworzenia.

Założycielem marki sparitual jest Shel Pink.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: